Ingefärskrus 2 st

Ingefärskrus 2 st
Ingefärskrus 2 st
Ingefärskrus 2 st
Ingefärskrus 2 st
Ingefärskrus 2 st
Ingefärskrus 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEFÄRSKRUS, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 16 cm

Krackelering

753217

2020-03-23