Brevpress
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BREVPRESS, 1800-talets slut, Grand Tour souvenir, Kapitolinska varginnan, patinerd brons, sockel i marmor (breccia) höjd ca 7,5, samt 14x10 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Sockeln med lagat hörn, slitage
753220
2020-03-26