Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BREVPRESS, 1800-talets slut, Grand Tour souvenir, Kapitolinska varginnan, patinerd brons, sockel i marmor (breccia) höjd ca 7,5, samt 14x10 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Sockeln med lagat hörn, slitage

753220

2020-03-26