Blankettskåp 1900-talets första del

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLANKETTSKÅP, 1900-talets första del, betsad furu, 8 lådor, utdragbar skiva, skyltmärkt Forsnäs A/B Snickeriverkstad, höjd ca 166, 66x44 cm

Märken, slitage

753223

2020-03-23