Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLANKETTSKÅP, 1900-talets första del, betsad furu, 8 lådor, utdragbar skiva, skyltmärkt Forsnäs A/B Snickeriverkstad, höjd ca 166, 66x44 cm
Märken, slitage
753223
2020-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här