Champagneglas och snapsglas 20 st
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEGLAS, SNAPSGLAS, 20 dlr, 1800-talets andra hälft, bestående av: 11 champagneglas modell Rydberg med graverad dekor av ränder, snapsglasen av s.k. paraplymodell med optikblåsta kupor, höjd 11-18 cm
Ett champagneglas med fotnagg, smuts
753243
2020-04-05