Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTURER, 2 st., 1900-tal, Grand Tour souvenirer, föreställande Nero samt Xenokrates, Nero i patinerad brons samt alabaster, Sokrates bronserad och bemålad gips, höjd ca 18 och 19 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Slitage

753244

2020-03-26