Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-tal, motiv av bergslandskap, kalligrafi, fyra sigill, ca 114x37 cm
Veck, revor, delvis släppt från montering, en stav saknas
753266
2020-03-25