Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-tal, motiv av bergslandskap, kalligrafi, fyra sigill, ca 114x37 cm

Veck, revor, delvis släppt från montering, en stav saknas

753266

2020-03-25