Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN-PIERRE CASSIGNEUL (Frankrike, född 1935): Kvinna på pir, signerad Cassigneul, EA, färglitografi, bladmått 75x54 cm

Fläck i marginal

753271

2020-03-23