P.G Thelander färgetsning
2020-03-23
753273
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Partir", rosa triangel, signerad PG Thelander, ea, färgetsning, upplaga om 25 ex, bildmått ca 41x49 cm