Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Partir", rosa triangel, signerad PG Thelander, ea, färgetsning, upplaga om 25 ex, bildmått ca 41x49 cm
753273
2020-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här