P.G Thelander färgetsning

P.G Thelander färgetsning
P.G Thelander färgetsning
P.G Thelander färgetsning
P.G Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Partir", rosa triangel, signerad PG Thelander, ea, färgetsning, upplaga om 25 ex, bildmått ca 41x49 cm

753273

2020-03-23