Bordslampa 1900-talets andra kvartal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra kvartal, mässingsfärgad metall, läderlindat skaft, två ljuspunkter, lackerad skärm, skärmens diameter 42 cm, höjd 53 cm,
Slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.
753276
2020-03-29