Marianne Westman Pomona
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIANNE WESTMAN, Pomona (5) burk samt skål med handtag, med följer också "Pepparkaksgränd" Uppsala-Ekeby, burk samt skål "Granada" Rörstrand samt kastrull "Gratina" Rörstrand, höjd mellan ca 8-15 cm
Nagg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage
753292
2020-03-28