Marianne Westman Pomona

Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona
Marianne Westman Pomona

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

MARIANNE WESTMAN, Pomona (5) burk samt skål med handtag, med följer också "Pepparkaksgränd" Uppsala-Ekeby, burk samt skål "Granada" Rörstrand samt kastrull "Gratina" Rörstrand, höjd mellan ca 8-15 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage

753292

2020-03-28