Edition Luxe Viking Fickur 14K

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VIKING, fickur, 1930-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, liten separat sekundvisare, inre lock gulmetall, serie nr. 7634, kaliber 527, diam ca 52 mm, vikt ca 87.2 g, etui original medföljer

Lätt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

753294

2020-03-29