Edition Luxe Certina New Art Armbandsur 18K

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CERTINA NEW ART, armbandsur, 1970-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona märkt C, länk 18K modell X-länk med stav, integrerat kistlås, dubbla säkerhetsöglor, ref nr. 4010.152.811339, diam ca 29 mm, vikt ca 52.2 g

Gåvogravyr. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

753304

2020-03-29