Piedestal, kolmårdsmarmor

Piedestal, kolmårdsmarmor
Piedestal, kolmårdsmarmor
Piedestal, kolmårdsmarmor
Piedestal, kolmårdsmarmor
Piedestal, kolmårdsmarmor
Piedestal, kolmårdsmarmor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 64,5, 25 x 25 cm

Smärre slitage

753309

2020-03-29