Vägglampor mässing
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm i textil, etikettmärkta, längd från vägg ca 32, skärmens diameter 28 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
753324
2020-03-29