Vägglampor mässing

Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm i textil, etikettmärkta, längd från vägg ca 32, skärmens diameter 28 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

753324

2020-03-29