Niclas hoflin taklampa
Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
NICLAS HOFLIN, "Bolero small" Rubn, taklampa aluminium, svart textilsladd, höjd ca 15 cm, diameter 31 cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända
753331
2020-03-30