Niclas hoflin taklampa

Niclas hoflin taklampa
Niclas hoflin taklampa
Niclas hoflin taklampa
Niclas hoflin taklampa
Niclas hoflin taklampa
Niclas hoflin taklampa

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

NICLAS HOFLIN, "Bolero small" Rubn, taklampa aluminium, svart textilsladd, höjd ca 15 cm, diameter 31 cm

Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända

753331

2020-03-30