Bordslampor 1 par pressat glas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i pressat glas, Pukeberg, skärmar i textil, märkta Aneta, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, senare skärmar

753338

2020-03-29