Kaffeskedar silver och emalj

Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj
Kaffeskedar silver och emalj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver och emalj, svenska importstämplar, längd 9,5 cm, 1900-talets första hälft.

753339

2020-03-28