Soffbord sk Butlers tray
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, sk Butlers tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat, lös oval skiva med uppfällbara klaffar, benställning med raka kopplade ben, total längd ca 120 cm, total bredd ca 90 cm, höjd 55 cm.
Bruksslitage.
753346
2020-03-28