Soffbord sk Butlers tray

Soffbord sk Butlers tray
Soffbord sk Butlers tray
Soffbord sk Butlers tray
Soffbord sk Butlers tray
Soffbord sk Butlers tray
Soffbord sk Butlers tray

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, sk Butlers tray, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat, lös oval skiva med uppfällbara klaffar, benställning med raka kopplade ben, total längd ca 120 cm, total bredd ca 90 cm, höjd 55 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage.

753346

Päivämäärä:

2020-03-28