Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL EWERT EKSTRÖM, 4 st, stolar, 1960-tal, för Alb Johansson & Söner, Hyssna, stomme i trä, fast klädd sits, brännmärkta, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar
753351
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här