4 Stolar av Carl Ewert Ekström

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL EWERT EKSTRÖM, 4 st, stolar, 1960-tal, för Alb Johansson & Söner, Hyssna, stomme i trä, fast klädd sits, brännmärkta, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar

753351

2020-03-29