Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, allmoge, 1800-talets först hälft, bemålad, 2 lådor upptill, skiva med sarg, dörrpar nertill, invändigt 2 hyllplan, höjd ca 114, ca 117 x 40 cm

Skador: slitage, mindre skador, senare bemålning

753363

2020-03-25