Skänk
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, allmoge, 1800-talets först hälft, bemålad, 2 lådor upptill, skiva med sarg, dörrpar nertill, invändigt 2 hyllplan, höjd ca 114, ca 117 x 40 cm
Skador: slitage, mindre skador, senare bemålning
753363
2020-03-25