Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIMON GATE, skål, Orrefors 1929, skål på fot, ametistfärgad glasmassa, rikligt fasettslipad, signerad Of GA 31-29, även etikettmärkt, höjd 24, diameter 23 cm
Smärre repor
753366
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här