Simon Gate skål på fot Orrefors 1929

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SIMON GATE, skål, Orrefors 1929, skål på fot, ametistfärgad glasmassa, rikligt fasettslipad, signerad Of GA 31-29, även etikettmärkt, höjd 24, diameter 23 cm

Kuntoraportti

Smärre repor

753366

Päivämäärä:

2020-04-05