Spegelvägg
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGELVÄGG, gustaviansk, stomme i trä, dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, kvicksilverfolierat glas, ca 223x118 cm
Proveniens: Säfstaholms slott
Några bitar av dekoren borta, bruks och åldersrelaterat slitage
753374
2020-03-29