Spegelvägg

Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg
Spegelvägg

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGELVÄGG, gustaviansk, stomme i trä, dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, kvicksilverfolierat glas, ca 223x118 cm

Proveniens: Säfstaholms slott

Några bitar av dekoren borta, bruks och åldersrelaterat slitage

753374

2020-03-29