Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
SKULPTUR, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir i form av Narcissus, patinerad brons, höjd ca 28 cm
Ingår i temaauktion "Grand Tour"
Saknar 1 skruv i sockeln, slitage
753380
2020-03-26