Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir i form av Narcissus, patinerad brons, höjd ca 28 cm

Ingår i temaauktion "Grand Tour"

Saknar 1 skruv i sockeln, slitage

753380

2020-03-26