Bo Rydstern oljemålning

Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BO RYDSTERN (född 1960): Stilleben, signerad Bo Rydstern, olja på pannå, ca 53x49 cm

Krackeleringar förekommer

753383

2020-03-27