Stolar Fasem P40 G Vegni G. Gualtierotti

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

G. VEGNI G. GUALTIEROTTI, 3 st, "P40", karmstolar, Fasem, kromad benställning, stoppad rygg och sits, mörkblå skinnklädsel, etikettmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

753391

2020-03-29