Rubert Soysa oljemålning

Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUBERT SOYSA, (Sri Lanka, f.1948), "Lovers", Komposition med kvinna och man, signerad E.R. Soysa, olja på duk, ca 42x44 cm

753408

2020-03-25