Karl Göte Bejemark skulptur Nils Ferlin
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Nils Ferlin på parkbänken, monogramsignerad KGB, mörkpatinerad brons, längd 14,5 cm, höjd 9 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägares familj
753412
2020-03-25