Askfat Höganäs Påltorperskan

Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan
Askfat Höganäs Påltorperskan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PÅLTORPERSKAN, askfat, polykromt bemålat glaserat lergods, tidigt 1900-tal, Höganäs AB, höjd ca 13, 17 x 11 cm

Naggar

753436

2020-03-27