Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA samt FÅTÖLJ, Dux, 1900-talets andra hälft, soffa 3-sits, lösa plymåer, svart skinn, ca 217x82, sitthöjd ca 37 cm
Skador, slitage
753439
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här