Henri Sert oljemålning

Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

HENRI SERT (1934-1964, Frankrike): Figur, monogramsignerad, olja på duk, ca 41x29 cm

Smärre krackelyr

753452

2020-03-31