Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, 4 st ljusarmar, skaft i porslin, patinerad metall samt mässing, höjd 59 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, en ljusarm med lagning
753456
2020-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner