Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD, gustavianskt provinsarbete, bemålad samt förgylld skuren dekor, höjd 76, 97x54 cm

Färgbortfall, sprickor, smärre skador

753458

2020-03-24