Gustaviansk soffa

Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa
Gustaviansk soffa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, gustavianskt provinsarbete, bemålad samt förgylld skuren dekor, sitthöjd 45, längd 187 cm

Färgbortfall, smärre skador

753485

2020-03-24