Brickbord 1700-talets slut
Klubbat för:
8 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BRICKBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérad i mahogny, låda i sargen, bricka i bemålad plåt, dekor med pärlstav, höjd 75, 72x54 cm
Kuntoraportti
Lås samt nyckel saknas, senare bemålad bricka, slitage och ytskador
753494
Päivämäärä:
2020-03-25