Brickbord 1700-talets slut

Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut
Brickbord 1700-talets slut

Klubbat för:

8 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BRICKBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérad i mahogny, låda i sargen, bricka i bemålad plåt, dekor med pärlstav, höjd 75, 72x54 cm

Kuntoraportti

Lås samt nyckel saknas, senare bemålad bricka, slitage och ytskador

753494

Päivämäärä:

2020-03-25