Bruno Mathsson vilstol Pernilla
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, vilstol, "Pernilla", DUX, underrede i bok, sadelgjord med fårskinn, nackkudde i läder, längd ca 160 cm
Fårskinn med skador, slitage, stomme med märken, kudde med fläckar
753529
2020-03-25