Bruno Mathsson vilstol Pernilla

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, vilstol, "Pernilla", DUX, underrede i bok, sadelgjord med fårskinn, nackkudde i läder, längd ca 160 cm

Fårskinn med skador, slitage, stomme med märken, kudde med fläckar

753529

2020-03-25