Solsäng Elsa Stackelberg Fri Form

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA STACKELBERG, Fri form, solsäng med dyna, 1900-talets andra hälft, oljat trä, ställbar rygg, längd ca 170 cm

Skador, slitage, fläckar

753530

2020-03-25