Taklampa Luxus

Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus
Taklampa Luxus

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa modell 3420, för Luxus, 1960-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, cylinderformade kupor i plast, etikettmärkt, totalhöjd ca 160, diameter ca 65 cm

Smärre slitage, mindre stötmärken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

753546

2020-03-30