Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RULLMÅLNINGAR, 2 st, 1800-/1900-tal, gouache på papper, uppspänd på duk, ca 110x160 resp skeppsmotiv 94 x143 cm
Omfattande skador, färgbortfall, kantskador, veck
753562
2020-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här