Rullmålningar 2 st 1800-tal

Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal
Rullmålningar 2 st 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RULLMÅLNINGAR, 2 st, 1800-/1900-tal, gouache på papper, uppspänd på duk, ca 110x160 resp skeppsmotiv 94 x143 cm

Omfattande skador, färgbortfall, kantskador, veck

753562

2020-03-28