Saltkar silver Paris

Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris
Saltkar silver Paris

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SALTKAR i silver, Paris, stämplade, höjd ca 16, längd ca 18 cm, vikt ca 79 g

Bruksslitage

753602

2020-03-30