Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
AUSTIN PRODING (1900-tal): "Fisher", art deco-stil, i form av kvinnofigur, bemålat och patinerat kompositmaterial, copyright 1987, höjd ca 63 cm
Smärre slitage
753610
2020-03-26