Marc Janson olja på duk

Marc Janson olja på duk
Marc Janson olja på duk
Marc Janson olja på duk
Marc Janson olja på duk
Marc Janson olja på duk
Marc Janson olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC JANSON (Belgien, född 1930): "Tomrummet snurrar", olja på duk, ca 60x48 cm, galleribroschyr medföljer

Proveniens: inköpt på Galleri Kända Målare i Jönköping 1971

753617

2020-03-25