Edward Hald Fiskgraal Orrefors

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors 1940, Fiskgraal, dekor av fiskar och växter i grönt, signerad "Of Graal Edward Hald 1940", höjd ca 15 cm

Ingår i temaauktionen Décoratif

Smärre slitage

753649

2020-03-28